Październik 01 2016 17:09:43
Nawigacja
· O ChemiTech
· Dokumenty założycielskie
· Fertilize the Future
· Wiedza w Pigułce
· Szkolenia
· Nasze projekty
· Osiągnięcia i relacje
· Współpraca
· Praktyki studenckie
· Linki
· Przyłącz się!
· ChemiTech na Facebooku
· Kontakt
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
"Wiedza w Pigułce" - Dziękujemy!
Wiedza w Pigułce

W dniu 09.06.2016r. odbył się ostatni w tym semestrze wykład z cyklu „Wiedza w Pigułce”.

Prelekcja przyciągnęła wielu słuchaczy, którzy byli świadkami bardzo pouczającego wystąpienia prof. dr hab. inż. Romana Gancarza, który z wielkim poczuciem humoru opowiedział nam o ziołach i ich leczniczym oraz trującym działaniu. Dziękujemy za liczny udział, zarówno w tym jak i w poprzednich wykładach z cyklu „Wiedza w Pigułce”.

Kolejne wydarzenia organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Technologów Chemicznych „ChemiTech” już w przyszłym semestrze!


Do zobaczenia w październiku!

Walne zebranie
Zebranie

W dniu 08.06.2016r. odbyło się walne zebranie Studenckiego Koła Naukowego Technologów Chemicznych „ChemiTech”, podczas którego dokonane zostało podsumowanie tegorocznej działalności naszej organizacji oraz przedstawione zostały plany na przyszły rok akademicki. Przedstawiciele Koła złożyli podziękowania na ręce ustępującego Prezesa Rafała Malinowskiego, który wraz z końcem semestru opuszcza mury naszej uczelni. Dziękujemy za dwa lata owocnej prezesury, podczas których „ChemiTech” święcił wiele sukcesów.

Zwieńczeniem spotkania były wybory zarządu, który po zmianie struktury prezentuje się następująco: nowym Prezesem został Marcin Malec, funkcję Wiceprezesa ds. ogólnych będzie pełnił Jakub Zieliński, a Wiceprezesem ds. administracyjnym została Dorota Jaszczyk. Nowym Skarbnikiem został wybrany Vitaliy Khairulin. Wszystkim powołanym członkom zarządu życzymy powodzenia oraz wytrwałości i wierzymy, że poprowadzą „ChemiTech” do licznych sukcesów.

Ostatni w tym semestrze wykład z cyklu "Wiedza w Pigułce"
Wiedza w Pigułce

W następny czwartek (9.06) o godzinie 17:00 zapraszamy ponownie do sali 514 w budynku B-1 na ostatni już w tym semestrze wykład z cyklu "Wiedza w Pigułce".

Tym razem zagości u nas prof. dr hab. inż. Roman Gancarz wygłaszając prelekcję o przyciągającym tytule "Zioła leczą, zioła trują". W związku z tym zapraszamy osoby zainteresowane medycyną naturalną, biotechnologią oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Przypominamy, że tego NIE dowiecie się na zajęciach!

Serdecznie zapraszamy
09.06.2016 (czwartek)
godzina 17.00
sala 514/B1Nie może Was zabraknąć!

Trzeci wykład z cyklu "Wiedza w Pigułce"
Wiedza w Pigułce

Już w ten czwartek (2.06) odbędzie się kolejny, trzeci już wykład z cyklu "Wiedza w Pigułce"!

Naszym gościem będzie pani dr inż. Marta Tsirigotis-Maniecka, która wygłosi prelekcję "Enkapsulacja probiotyków". Będzie to kolejna gratka dla wszystkich zainteresowanych pracą badawczą, farmacją, a także pracą w przemyśle spożywczym.

Przypominamy, że tego NIE dowiecie się na zajęciach!

Serdecznie zapraszamy
02.06.2016 (czwartek)
godzina 17.00
sala 514/B1Nie może Was zabraknąć!

Rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu "Fertilize the Future"!
Fertilize the Future

Z przyjemnością oznajmiamy, że znani są zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu "Fertilize the Future"! Zwyciężył zespół w składzie:

Katarzyna Krzemień, Viktoriya Dromaretska, Mateusz Nowakowski, Maciej Samuel

Dziękujemy wszystkim zespołom za świetne projekty i godne reprezentowanie Wrocławia przed norweską komisją. Żywimy nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja będzie równie wysoka, a walka zacięta. Zwycięzcom z kolei życzymy bezpiecznego lotu do Norwegii i pięknej pogody podczas spaceru na fiordach!

Kolejne spotkanie z cyklu "Wiedza w Pigułce"!
Wiedza w Pigułce

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Wiedza w Pigułce"!

Tym razem będzie dużo bardziej naukowo, bowiem pani dr inż. Urszula Bazylińska opowie nam o aspektach swojej pracy badawczej, czyli o Biokompatybilnych nanonośnikach polimerowych o spowolnionym uwalnianiu farmaceutyków.

Będzie to przede wszystkim gratka dla wszystkich zainteresowanych pracą w przemyśle farmaceutycznym!

Tego NIE dowiecie się na zajęciach!

Serdecznie zapraszamy
24.05.2016 (wtorek)
godzina 17.00
sala 514/B1

Nie może Was zabraknąć!

Spotkaj się z BASF! - "Spotkanie z przemysłem"
Spotkania z Przemysłem

Studenckie Koło Naukowe Technologów Chemicznych "ChemiTech" serdecznie zaprasza na kolejne "Spotkanie z przemysłem". Tym razem będziemy gościć przedstawicieli największego przedsiębiorstwa chemicznego na świecie BASF!. Spotkanie odbędzie się 23 maja (poniedziałek) o godzinie 11:15, w sali 220 (Wałbrzyska), bud. A-3.

"Spotkaj się z BASF!" - Wydarzenie na Facebooku

W ramach cyklu "Spotkania z przemysłem" zapraszamy przedstawicieli z przodujących dziedzin przemysłu chemicznego w Polsce do zaprezentowania swoich opinii. Spotkania mają na celu dostosowanie kwalifikacji studentów do wymagań przyszłych pracodawców, aby w ten sposób absolwenci Politechniki Wrocławskiej lepiej spełniali oczekiwania jakie stawia przed nimi rynek pracy.

Serdecznie zapraszamy!

Zebranie Koła
Zebranie

Zgodnie z zapowiedzią, kolejne zebranie odbędzie się już w tę środę (18.05) o godzinie 17:00, w sali 213 w budynku A-2 (sala "w połowie drogi" do sali wykładowej 310, nie należy wchodzić wejściem na rogu tylko tym bliższym A-1).

Omówimy na nim przebieg działań bieżących i zaczniemy planowanie działań na kolejny rok. Będą wrażenia ze szkolenia z ChemCADa, dyskusje o pomysłach na projekty i wiele innych. Zapraszamy serdecznie.

Kolejne szkolenia:"Koordynator Industrial Engineering", " ISO 14001", "APQP, PPAP, FMEA"
Szkolenia

Za nami już cztery pierwsze szkolenia, które dzięki współpracy SKNTCh ChemiTech i firmy LUQAM odbyły się w tym semestrze na terenie Politechniki Wrocławskiej

Ruszyły już zapisy na trzy kolejne szkolenia

  1. Koordynator Industrial Engineering 06.05-08.05 (Więcej informacji)
  2. ISO 14001 21.05-22.05 (Więcej informacji)
  3. APQP, PPAP, FMEA 04.06-05.06 (Więcej informacji)

Uczestnicy szkoleń otrzymają liczący się w przemyśle certyfikat wystawiony przez jednostkę SwissCert.

Więcej o szkoleniach znajdziecie także na naszej stronie w zakładce "Szkolenia" LINK

Zebranie Koła
Zebranie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych już w tą środę (27.04) o godzinie 17:00 na kolejne zebranie ChemiTechu. Odbędzie się ono w sali 213 w budynku A-2 (sala "w połowie drogi" do sali wykładowej 310, nie należy wchodzić wejściem na rogu tylko tym bliższym A-1).

Jak sami widzicie po aktywności w ostatnim czasie, dzieje się dużo i jest o czym rozmawiać. Podzielimy się również wrażeniami z konferencji PTChemu, bo też jest się czym dzielić. Dodatkowo przedyskutujemy wnioski, zażalenia, pochwały i oddolne inicjatywy.

Zebranie Koła
Zebranie

Zapraszamy wszystkich na kolejne zebranie ChemiTechu, które odbędzie się dnia 6.04 (środa) o godzinie 17:00 w sali 213 w budynku A-2.

Pojawiło się w ostatnim czasie mnóstwo nowych inicjatyw co oczywiście bardzo nas cieszy. Na zebraniu postaramy się wszystko usystematyzować i ustalić plany działania dotyczące poszczególnych projektów i Koła jako całości.

Kalendarz
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Studenckie Koło Naukowe Technologów Chemicznych "ChemiTech" musisz się zarejestrować.
Wygenerowano w sekund: 0.02 8,554,309 Unikalnych wizyt